Rodzaj Oferty:
Rodzaj rynku:
Dzielnica:
Cena od: Cena do:
Metraż od: Metraż do:

OFERTY SPECJALNEFirma

Nie chcesz kontaktować się z każdym deweloperem z osobna i rozmawiać tylko o jego ofercie? Wolisz mieć wszytko w jednym miejscu? A może obawiasz się deweloperów lub przerażają Cię zawiłe procedury prawne i skomplikowane umowy sprzedaży? Chcesz, aby pracowali dla Ciebie specjaliści, którzy dzięki swej wiedzy i doświadczeniu pomogą Ci dokonać trafnego wyboru? Jeśli tak, to jesteś w dobrych rękach. Jesteś w Nest21.

Nest21 poprzez skuteczność działań, staranną selekcję ofert, wysoką jakość obsługi, a przede wszystkim gwarancję cen deweloperów, utrzymuje status wiodącej firmy działającej na rynku pierwotnym.

Nest21 to dynamicznie rozwijająca się, profesjonalna firma, świadcząca wysokiej klasy usługi związane z rynkiem nieruchomości. Od początku postawiliśmy na nieustający rozwój, podnoszenie jakości usług oraz stosowanie nowatorskich rozwiązań. Nieruchomości z rynku pierwotnego, wtórnego, komercyjnego i zagranicznego, to filary naszej działalności. Specjalizujemy się w specyficznym rynku nieruchomości ekskluzywnych.

Nest21 to ekspert w sprzedaży nieruchomości.

Nowa Huta Śródmieście Stare Miasto Podgórze Krowodrza